Анонси


Тиждень подружжя

Тиждень подружжя – це міжнародний рух, який спрямований на поширення у суспільстві сімейних цінностей. Святкування розпочинається із Дня Матері і триватиме до 21 травня.

Комісія у справах родини УГКЦ розробила пропозиції для проведення тижня родини на парохіях. Зокрема, це можуть бути родинні Молебні до Пресвятої Богородиці, виголошення проповідей на родинну тематику, показ фільмів, тематичні лекції чи семінари а також інші заходи, які акцентуватимуть увагу вірних та громадськості на важливості подружжя і родини для Церкви і суспільства, на утвердження цінності родини та шлюбу як найбільш значимого суспільного інституту.

Рекомендації для парафіяльних священиків

 

 1. З початку травня 2017 р.Б. щонеділі нагадувати вірним про проведення у парафії Тижня родини, звертаючи увагу на:
 • подяку Богові за християнські подружжя та родини;
 • заохочення вірних до родинної участі у Молебнах до Пресвятої Богородиці(Маївках);
 • виголошення наук про збереження традиційних сімейних цінностей;
 • заохочення приступати до святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.
 • Проведення міні зустрічей семінарів, чи впровадження бібілійних годин

 

 1. В часі проведення Тижня родини бажано провести реколекції для сімей, запросити місіонера/реколектанта.

 

 1. Протягом Тижня родини варто проводити «родинні Маївки», тобто Молебні до Пресвятої Богородиці, у яких братимуть участь цілі родини.

 

 1. Після читання Святого Євангелія пропонуємо виголосити проповідь згідно тематики, зазначеної у вищеподаній схемі.

 

 1. У прикінцевій молитві Молебну заохочуємо промовляти молитву, згідно вищеподаної схеми.
 2. Тиждень родини може стати доброю нагодою для створення парафіяльної спільноти родин чи молодіжної спільноти руху «Справжня любов чекає» або для відкриття парафіяльної родинної порадні.
 3. Рекомендовано під час Тижня родини провести у парафії лекції, семінари, круглі столи, показ фільмів на родинну тематику, сімейні свята чи інші заходи, спрямовані на поширення сімейних цінностей.
 4. Заохочуємо особливою підтримкою і опікою огорнути родини загиблих та постраждалих Героїв на Майдані та сході нашої країни, які проживають на парафії.
 5. Зважаючи на те, що 2016 рік в УГКЦ присвячений Милосердю, заохочуємо користати і посилатись на Святе Письмо «Будьте милосердні як Отець наш Милоседний» (Лк.6,36)

1

Форум сімей – це щорічний захід, який проводиться для укріплення християнських сімейних цінностей. У рамках проведення святкування Тижня родини, Комісія УГКЦ у справах родини та лідери про родинних рухів організовують масштабну подію “Форум сімей”, яка вже четвертий раз стає

чудовою нагодою для безліч сімей забути про щоденні турботи і разом з усією сім’єю не лише відпочити а й збагатити своє життя новим досвідом та практичними порадами…
Форум сімей є майданчиком зустрічі про-родинних рухів, а також нагодою для усіх людей запізнати діяльність того чи іншого руху. Метою форуму є дати людям можливість поглянути на своє життя у сім’ї з іншого ракурсу, через призму Христа, та подальшій мандрівці з ним. Для дітей в цей час буде приготовлено багато цікавих та веселих забавок …
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА а досвід який Ви зможете здобути безцінний!!!

Реєстрація для нас дуже важлива, щоб знати скільки дорослих і дітей: Обов’язкова Реєстрація!

Детальніше на сторінці у фейзбуці : Форум Сімей-2017

Приєднуйтеся всією сім’єю, родиною!

Джерело: Комісія УГКЦ у справах Родини rodyna.ugcc.org.ua